שיפור מיגון חדר קיים בדירות ללא ממ"ד

מיגון חדר קיים

מדינת ישראל מתמודדת מאז יום הקמתה, עם משלוחי טילים מרוכזים, אזעקות, זמנים ביטחוניים מתוחים וארצות אויב שרק מחכות לשלוח לעברה את הטיל הבא. כאנשים, אנו רוצים להיות מוגנים מפני התרחישים האפשריים, ולא לסמוך רק על כיפת ברזל אלא לבצע גם פעולה אקטיבית מגנה ולהיכנס לעבר מקום בטוח, ברגע בו נשמעת האזעקה אשר מעידה על טיל שעושה את דרכו לאזורנו. אז איך מתמגנים כמו שצריך? ומה אם אין לכם ממ"ד בבית? גם לכם מגיע להיות מוגנים במבנה שלכם! כיצד? בואו לגלות במדריך שיפור המיגון בחדר קיים שלפניכם.

מי נדרש לשיפור מיגון חדר קיים?

אם גם לכם אין בבית ממ"ד ואתם רוצים להיות מפני המצבים והתרחישים השונים אשר מאפיינים את ארצנו הקטנטונת חודשים לבקרים, בדמות טילים אימתניים ואזעקות מיללות, עליכם ליצור לעצמכם תשתית בטוחה ומגנה. ואיך תוכלו לבצע זאת אם אין לכם מקום בו תוכלו להתקין ממ"ד או לחילופין תקציב המיועד למלאכת בניה מורכבת ויקרה זו? בעזרת הפתרון הבלעדי והמוכח של שיפור מיגון חדר קיים.

מה זה בכלל שיפור מיגון חדר קיים?

שיפור מיגון חדר קיים מסוגל להפוך כל חדר רגיל בבית או במבנה שלכם לחדר מוגן דירתי אשר מהווה תחליף לממ"ד ואליו תוכלו להיכנס בעתות חירום ולהיות מוגנים מפני הטילים או המזיקים השונים. כאשר יוקם גם בבית שלכם חדר מוגן דירתי, תוכלו להיות בטוחים כי גם במקרה של אזעקה או כל תרחיש מלחמתי אחר, אתם תהיו מוגנים ובטוחים ממש כמו בממ"ד.

ממה בנוי מיגון חדר קיים?

מיגון חדר קיים מורכב מחיפויים עוצמתיים אשר מורכבים על הקירות הקיימים בחדר שהופל להיות חדר מוגן דירתי. החיפויים המורכבים על הקירות עשויים מלוחות פלדה קלים, עם תכונות של מבנה גיאומטרי מיוחד אשר יש ביכולתו לספוג גם אנרגיית פיצוץ הנובעת מטילים, בצורה שאינה פוגעת בפנים החדר ובאנשים השוהים בתוכו. בנוסף ללוחות הפלדה הקלים, יחופו הקירות והלוחות גם בעץ לבוד משולב עם טפט משוריין, על מנת להגביר את עמידות הקירות בפני פיצוץ ולהגן על הנמצאים בתוך החדר בורה בטיחותית.

שיפור מיגון חדר קיים – כמה זמן זה לוקח

אחד הסיוטים הגדולים שנלווים לאזעקות ולטילים שנשלחים אלינו, נוגעים בנושא של חרדות הילדים. כי מילא אזעקה בשעות היום… אבל מה קורה במקרה בו האזעקה היא בשעות הלילה והילדים נלקחים בחטף ממיטתם לעבר האזור המוגן…? לא פלא שהם מפתחים אחר כך חרדות. אך במקרה בו נעשה שיפור מיגון חדר קיים, ניתן לבצע את שיפור המיגון בחדר השינה או בחדר הילדים, וכך לאפשר להם שינה בטוחה ורגועה גם כאשר נשמעת אזעקה, כיוון שהם נמצאים מלכתחילה מקום הבטוח ביותר בעולם. בנוסף, גם במקרה בו אינכם בבית בעת האזעקה, ואתם חוששים לשלום הילדים שנמים את שנתם, אתם יכולים להיות בטוחים כי הם מוגנים ושמורים כי הם כבר שוהים בתוך המרחב המוגן שהוא החדר שלהם בעצמו.

ייתכן כי גם אתם מעוניינים לבצע במבנה שלכם שיפור מיגון חדר קיים, אך לא מתאים לכם עכשיו לפנות את הדירה ולהתחיל במערכת שיפוצים מאסיבית וארוכת טווח שתגזול מכם את השגרה הברוכה. ולכן, הבשורה הטובה היא, ששיפור מיגון חדר קיים מבוצע בטכניקת התקנה מהירה במיוחד, שנעה רק בין שבוע לעשרה ימים בלבד! כשאר גם בעתם התקופה הקצרה והימים בהם מבוצעת עבודת שיפור מיגון החדר הקיים, ניתן להתנהל בבית כרגיל מבלי להיות מופרעים, ולהמשיך בשגרה השוטפת מבלי להפסיד אפילו יום עבודה אחד.

שיפור מיגון חדר קיים – העברת תשתית בקלות ובמהירות

ייתכן כי אתם שואלים את עצמכם: ומה עם כל האביזרים שכבר מותקנים בתוך החדר אותו אתם מעוניינים להפוך לחדר מוגן דירתי? האם תאלצו להתקין תשתית חדשה למזגן או לחשמל? כמה כיף, אבל עבודת מיגון חדר קיים כוללת בתוכה גם העברת תשתיות. כך שאת המיזוג הקיים, התקשורת והשקעים – ניתן להעביר בקלות גם לקירות הממוגנים.

שיפור מיגון חדר קיים – איך זה נראה?

ייתכן ואתם סגורים על זה שאתם מעוניינים למגן את המבנה שלכם, אך אתם קצת חוששים מהמראה. בכל אופן – גם בחדר מוגן דירתי שלכם אתם רוצים להנות מחדר מעוצב ואסתטי. צודקים! ובדיוק לכן החדר מוגן דירתי שלכם, מקבל גימור אסתטי יוקרתי ומעוצב, שמאפשר לכם להנות מחדר מעוצב ונאה בשגרה השוטפת, ובד בבד לשמור על ההגנה שלכם ושל היקרים לכם מכל.

מהם שלבי הביצוע של שיפור מיגון חדר קיים?

שלבי הביצוע של שיפור מיגון חדר קיים יתחילו בדרך כלל בבחירת החדר שייועד לחדר מוגן דירתי ובחינת ומדידת עומק שלו. לאחר מכן תבוצע ההחלפה של הדלת והחלון בדלת וחלון עמידי הדף ופיצוצים, כאשר לאחר מכן יצופו הקירות בפרופילי פלדה עוצמתיים שיגנו על יושבי החדר בעת פיצוץ. כאשר בשלב הסופי יבוצעו תיקוני הצבע והפרקטים כמו גם הגימורים השונים בהתאם לטעם הלקוח.

לסיכום – עם ג.ג מערכות מיגון אתם בטוחים שאתם בטוחים

חברת ג.ג. מערכות מיגון הינה חברת יעוץ-תכנון-וביצוע קבלנית (בסיווג ג1), המתמחה בתכנון ביצוע פרויקטים למיגון פיזי למבנים ותשתיות. חברתנו מתמחה במתן פתרונות מיגון מתקדמים מתאימים לכל סוגי המבנים. 

אנו מתמחים בין היתר בשיפור מיגון, מיגון חדר קיים, הפיכת חדר לממד, ושדרוג מיגון בדירות ללא ממ"ד.  מיגון חדר קיים – חמ"ד ליעד נותן מענה למיגון מלא של חדר קיים, הפתרון באישור פיקוד העורף.

הצוות המומחה שלנו עובד יד ביד עם לקוחותינו כדי לייעץ וליישם את הפתרונות המותאמים הטובים ביותר לצרכיהם המיוחדים. אנו מתמקדים במתן פתרונות יעילים, חדשניים וברמה הגבוהה ביותר שימשיכו להעניק לכם הרגשה של ביטחון ושלווה בביתכם.

 

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.