וואלה: חלונות נגד ירי וטפט בליסטי: ככה באמת ממגנים היום את הבית

אירועי 7 באוקטובר לימדו אותנו שגם כשאנחנו בתוך הבית לצערנו אנחנו לא תמיד בטוחים. בכתבה תוכלו למצוא מידע מפורט על אמצעי מיגון שיכולים לספק לנו הגנה אופטימלית לבית חוץ מממ"ד. במציאות הישראלית הנוכחית, חיים בבית ללא ממ"ד אינם פשוטים, ולא רק מבחינת בטיחות, אלא גם מבחינה פסיכולוגית.

רז יצקן, הסמנכ"ל לשיווק של חברת ג.ג מערכות מיגון, שהוקמה ב- 2007 ונחשבת לאחת מ-5 חברות המיגון הישראליות המובילות בעולם בתחום מיגון המבנים והתשתיות מדגיש את עליית הביקוש, הקפיצה של 500% בביקוש בשוק המקומי והקפיצה של 200% בביקוש ברחבי העולם מאז ה-7 לאוקטובר, המעידות על צורך במערכות מיגון מתקדמות. יצקן מסכים ומרחיב על הפרדוקס שבחיבור בין העיצוב הביתי לבין שדרוגי המיגון. בעוד העיצוב הביתי יוצר אסתטיקה, עולם המיגון מציע פונקציונאליות. האתגר הוא לחבר ביניהם.

"בבואנו לחשוב על ממ"ד לא חייבים לחשוב ישר על פיל לבן בתוך הבית עם דלת גדולה, אלא אפשר למצוא דרכים יצירתיות להנגיש אותו, ולהפוך אותו אהוב על כולם", מסביר יצקן.

הפתרון של ג.ג מערכות מיגון , ה"חמ"ד" (חדר מוגן דירתי) מציע פתרון מיגון חדר קיים באמצעות לוחות פלדה עם גאומטריה ייחודית המיועדות לספוג ולפזר את אנרגיית הפגיעה של רקטה.

מיגון חדר קיים

חלונות נגד ירי: מציעים פתרון מתקדם ויעיל להגנה על ביתך מפני ירי, הדף ורסס. המערכת מבטיחה יכולת הגנה מירבית, מאחר והזכוכית המותקנת בה מורכבת משכבות של זכוכית וחומרים מרוכבים שקופים המסוגלים לבלום את קליעי התחמושת.

החלונות ממוגני הירי ניתן להתקין בכל סוג של חלונות – הזזה, פתיחה, דריי- קיפ, קבועים.

תריסי גלילה ממוגנים: מספקים לא רק פתרון אסתטי אלא גם הגנה ברמה הגבוהה ביותר מפני ירי ופריצה אלימה ברמה הגבוהה ביותר. תריסים אלה נראים רגילים ביותר,  מגיעים בצבעים שונים ברמות מיגון שונות ועל פי תקינה אירופאית.

דלתות ממוגנות נגד ירי, הדף ופריצה אלימה: הדלתות מיוצרות בתקנים מחמירים ומספקות רמת מיגון גבוהה. דלתות מעוצבות בהתאמה אישית ובהתאם לבחירתכם,  דלתות אלה ניתנות לצביעה בטכניקות ייחודיות שיהפכו אותן לחלק אינטגרלי מעיצוב הבית.

 

לקריאת הכתבה המלאה לחצו כאן

 
x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.