זכוכית משוריינת


זכוכית משוריינת נגד ירי


זכוכית משוריינת נגד ירי והדף

מחפשים זכוכית משוריינת? חברת ג.ג.- מערכות מיגון מתמחה בתכנון ייצור והתקנת זכוכיות משוריינות אשר נבדקות בבדיקות ירי במעבדות מוסמכות בארץ ובחו"ל על פי דרישות הפרויקט. לחברה יש מספר רב של דגמי זכוכיות משורינות נגד ירי בהתאם לרמות הירי הנדרשות וכן לדרישות הפרויקט והלקוח.

הזכוכיות של החברה נבדקות ומאושרות לרמות הירי הגבוהות ביותר בהתאם לתקנים אמריקנים (NIJ 010801 IV ) אירופאיים (EN 1063 BR7) ונאט"ו ((STANAG 4569 Level 5

לחברה ניסיון רב בייצור זכוכיות משולבות פולי קרבונט, וכן זכוכיות מסוג ALL GLASS ללא פולי קרבונט בעלות אורך חיים ארוך במיוחד תוך שמירה על רמת מיגון נגד ירי הגבוהה ביותר ללא רסס (NO SPALL).

הרכב ברזל נמוך (LOW IRON) אשר מקנות לזכוכית מראה שקוף ביותר ללא עיוות או גוון ירוק המאפיין זכוכיות נגד ירי רגילות.

אז מהי בעצם זכוכית משוריינת נגד ירי?

זכוכית משוריינת נגד ירי היא חלון שקוף המאפשר צפייה בהירה ויעילה מחד ומאידך מעניקה בטיחות מרבית של הצופה מפגיעה של אובייקט הנע במהירות ובעוצמה גבוהה.

כשאנו רוצים לאפשר שילוב של יכולת תצפית בהירה עם בטיחות מלאה נרצה להשתמש בזכוכית מוגנת ירי.

ההתייחסות היא לירי אך כמובן שמטרת הזכוכית היא להגן מפני כל עצם נע במהירות גבוהה.

איך זה עובד?

חלון נגד ירי מורכב ממספר רב של שכבות זכוכית כאשר ביניהן שכבות של חומר פלסטיים שקופים כגון: פולי קרבונט, פי.וי.בי, פוליאוריתן ועוד...

תפקיד החומרים האלו הינו לפזר את עוצמת הפגיעה וההדף הבליסטי ובכך לנטרל את המומנטום של עוצמת הפגיעה בכדי לעצור את התחמושת מלחדור מבעד לזכוכית אל צידה השני.

נדמיין לרגע שאנו רוצים לתפוס בידינו כדור בייסבול הנזרק אלינו במהירות.

אם נשאיר את היד נוקשה אנו נתקשה לתפוס את הכדור, הוא יפגע בידינו וינתר ממנה לפני שנספיק לאחוז בו.

מה שנעשה באופן טבעי ולא מודע הוא להניע את היד בכיוון בו נע הכדור ולכן כאשר הכדור יפגע בידינו התנועה תספוג את עוצמת הפגיעה, תאט את מהירותו וכך נוכל לתפוס אותו ביתר קלות.

באופן דומה סופגות שכבות החומרים השקופים הללו את עוצמת הפגיעה.

החומרים הפלסטיים הגמישים נעים יחד עם תנועת האובייקט וכך מפזרים את עוצמת המומנטום של התנועה ואנו מקבלים זכוכית מוגנת ירי.

כמות השכבות, עוביין וסוגיי החומרים השקופים שיהיו בין בשכבות יקבעו את חסינותה של הזכוכית המשוריינת ואת רמה הירי אותו היא תוכל לעצור.

סוגי זכוכיות משוריינות

זכוכית משוריינת מגיעה בדרגות שונות של יכולת עצירה לצרכים שונים ונאמדת ביכולתה לעצור סוגים שונים של תחמושת מכלי נשק שונים בקוטר שונה ועל פי מהירות תנועת הכדור לשנייה כאשר החלשה ביותר תעצור כדור 9 מילימטר הנורה מאקדח הנע במהירות של 430 מטר לשנייה והחזקה ביותר תספוג 5 פגיעות ישירות מרובה צלפים בעל תחמושת חודרת שריון בקוטר 7.62 מילימטר במהירות העולה על 850 מטר לשנייה וזוהי הרמה הגבוהה ביותר!

אין דבר חשוב יותר מבחירת ספק זכוכית נגד ירי ברמת המקצועיות והאמינות על מנת לקבל ביטחון מלא שהמוצר ימלא את תפקידו ברגע האמת ויציל חיים!

חשוב לברר מהו הצורך לשימוש בזכוכית וכך לבחור את המוצר הטוב והמתאים ביותר לצורך הספציפי.

כמובן שדרגת החסינות תשפיע בהכרח גם על משקלו של המוצר ולכן השיקול בבחירת הזכוכית יהיה בהתאם לרמת המיגון הנדרשת אך גם למקום בו היא מורכבת.
מי צריך זכוכית משוריינת?

זכוכית משוריימת מוגנת ירי מותקנת ברכבים המגנים על חיילים ואזרחים באזורי סיכון , אנשים חשובים מאוד כגון פוליטיקאים, מנהיגים, אישי ציבור וסלבריטאים העלולים להיות תחת איום של התנקשות בחייהם מצד גורמים עוינים של טרור או כל איום אחר.

זכוכית משוריינת תותקן גם בחדר הזקוק למיגון כגון חדרי ביטחון, מעבדות בהן מתבצעים ניסויי פיצוץ, תאי צפייה באירועי ספורט ותרבות לאנשים תחת איום ובכל מקום בו נדרשת יכולת צפייה ברורה מצד אחד והגנה מרבית על הצופה.

לסיכום

זכוכית נגד ירי היא פיתוח טכנולוגי מדהים ויעיל ביותר לשילוב מושלם בין בטיחות ונוחות המעניקה את האפשרות ליהנות מאורח חיים תקין ורגיל יחד עם תחושת ביטחון והגנה ברמה הטובה ביותר!

לפרטים נוספים צרו קשרלפתרון ב - 100% התאמה לצרכים שלך

נשמח להיות שותפים שלך בעשייה


x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.